Endüstriyel Vanalar

Vana,  akışkanlara yol veren, onları durduran, karıştıran veya akışkanın yönünü ve/veya miktarını, basınç veya sıcaklığını değiştirebilen bir endüstriyel çözüm elemanıdır. Endüstriyel vanalar, On-Off, Kontrol, Emniyet vanaları olarak proses uygulamalarına göre 3’ e ayrılırlar.

GSD, kurulduğu tarihten günümüze kadar dünyanın en önde gelen endüstriyel vana üreticisi firmalarının (Bilinen adlarıyla Pentair, Keystone, Sempell, Vanessa,Tyco, Yarway, Clarkson, Anderson Grenwood) Türkiye temsilciliğini yapmıştır. Halen Emerson firmasının resmi vana partneri olup, ayrıca  Walworth, Cameron/Newco, JC, Swissfluid, TTV gibi bilinirliliği ve kalitesi kanıtlanmış üst düzey vana üreticilerinin Türkiye’deki çözüm ortağıdır.

Genel olarak, GSD birçok farklı sektörün, altından kalkılması kolay olmayan proseslerin hemen hemen tamamında temsilcisi olduğu firmaların ürün gruplarına ek olarak Indycon glob kontrol vanası ile Türkiye sanayiine ve Dünya ülkelerine hizmet vermektedir. Bu kapsayıcı ve güven aşılayan ürün grubumuza ek olarak taleplere ve sorunlara mühendislik bakış açısı ile yaklaşmamız ve bu temel üzerine çözüm üretmemiz firmamızı on yıllardır sektörün en önde gelen firmalarından biri konumuna getirmiştir.

Tüm bu ürünleri ve yüksek düzeydeki mühendislik ve saha kadrosu ile GENEL SİSTEM DİZAYNI A.Ş. Endüstriyel Otomasyonda “Komple Çözüm Partnerinizdir”.

On-Off Vanalar

Kontrol Vanaları

Emniyet Vanaları