PLC ve SCADA/HMI sistemleri (PLC, PAC, SCADA/HMI)

GSD Kuruluşunun ilk yıllarından itibaren Foxboro DCS sisteminde olduğu gibi yurtiçinde ve yurtdışında GE Fanuc PLC sistemleri ve Cimplicity SCADA/HMI yazılımları ile büyük,orta,küçük ölçekli olmak üzere birçok projeyi hayata geçirerek başarılı bir şekilde tamamlamış ve devreye almıştır.

GSD tamamlamış olduğu projelerde GE Fanuc  series 90-30, 90-70, Versamax nano PLC, Versamax micro PLC,  Versamax PLC modelleri ,  Cimplicity SCADA/HMI yazılımları ve güncel olan versiyonu RX3i ve RX7i  modellerini kullanmıştır. Ayrıca son dönemlerde ugulamış olduğumuz PLC ve SCADA projelerini  Scheider Elektrik  Modicon M580 – ePac Controller  ve EcoStruxure PES Hibrit sistemler ile gerçekleştirdik.

GE Fanuc günümüzde GE Automation & Controls olarak yoluna devam etmektedir. GE Fanuc PLC ve SCADA sistemlerinin her türlü PLC donanım ve SCADA/HMI upgrade işlemlerini gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Güncel projelerimizde projenin durumuna göre GE Automation & Controls  PLC ve SCADA/HMI ve Scheider Elektrik  Modicon M580 – ePac Controller  ve EcoStruxure PES Hibrit SCADA ve diğer dünya çapındaki markaları kullanmaktayız.