LPG (Liquid Petroleum Gas) TANKLARI

GSD / 3S, ASME ve EN standartlarına göre Küresel, Yatay Silindirik ve Toprak altı Silindirik Tank tasarlama ve üretme yeteneğine sahiptir.

Petrol ve Gaz sektöründe depolama tesislerinin ihtiyaçları arasında olan  Küresel, Yatay Silindirik ve Toprak altı Silindirik Tank gereksinimlerinizi, AD-2000 Merkblatt, ASME U, ASME U2 direktiflerine göre  tasarlıyor, imal ediyor, kuruyor, tamir ediyor ve bakımlarını yapıyoruz,

Küresel, Yatay Silindirik ve Toprak altı Silindirik Tanklar için üretim kabiliyetimiz, derin mühendislik tecrübemiz ve GSD / 3S fabrikamızda bulunan hassas sıcaklık kontrollü tavlama fırını, kalın cidarlı levha bükme makinesi, dar aralıklı SAW kaynak sistemleri ile mümkün olmaktadır.Özellikle kaynak uzmanlığımız hızlı teslimat ve ekonomik fiyat için çok önemlidir.

Rafineriler, LPG Dolum Terminalleri, LPG Depolama Tesisleri, Madeni Yağ Üretim ve Depolama, Kimya, Petrokimya Depolama Tesisleri, Enerji Santralleri ve Endüstriyel Tesislere küresel, yatay ve dikey silindirik atmosferik ve basınçlı tank üretimiyle beraber anahtar teslimi taahhüt, EPC, mühendislik, inşaat, satın alma, montaj, devreye alma, bakım ve servis hizmetleri olarak çok çeşitli çözümler sunuyoruz.

Her projeyi uzman mühendislik ve işçilikle ve en yeni ve en son teknolojik  araç ve ekipmanları kullanarak, müşterilerimizin memnuniyetine odaklanarak ele alıyoruz.

Küresel, Yatay Silindirik ve Toprak altı Silindirik Tankların tasarım ve üretimi için istenen ASME ve EN standartlarına göre gerekli kalite güvencesi ve kalite belgeleri, tesislerimizde mevcut QA / QC prosedür ve sistemleriyle  sağlanmaktadır.